• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adaletplatformu
  • https://www.twitter.com/adaletplatformu

YARSAV'ın Davasına Yarsav'lı Hakim BAKAR!... YARSAVLI HAKİM YARSAV ESKİ BAŞKANI'NIN “ŞİZOFREN PARANOYAK DAVASI”NA BAKABİLİRMİ? Yarsav Başkanı Ömer Faruk EMİNAĞAOĞLU Adalet Platformu Başkanı Adem ÇEVİK'den 15.000.00TL Tazminat almak için açtığı

YARSAV'ın DavasınaYarsav'lı Hakim BAKAR!...

 

YARSAVLIHAKİM YARSAV ESKİ BAŞKANI'NIN “ŞİZOFREN PARANOYAK DAVASI”NABAKABİLİRMİ?

 

Yarsav Başkanı Ömer FarukEMİNAĞAOĞLU Adalet Platformu Başkanı Adem ÇEVİK'den15.000.00TL Tazminat almak için açtığı “şizofren-paranoyakdavası” na Yarsav'ın 1079 nolu üyesi 15. Asliye Hukuk HakimiMehmet Cengiz ÇİFTCİ bakıyor...

Adalet Platformu Başkanı AdemÇEVİK 13 Eylül 2010 saat.20 de CNNTürk'de yayımlanan 5N1Kprogramında “Darbe=işgaldir, darbeye ve darbeciliğe karşısessiz şeytanlık belhümadallıktır. Hukukcular darbeyisavunamaz. Özde hukukcular anayasayı ortadan kaldıran ve meclisifesh eden, hukuka alenen tecavüz eden lanet darbecilerinyargılanmasına hayır demesi tecavüzcüsüne aşıklıktır buakıl ve mantık dışıdır. Hukukcu olduğunu iddia edenlerindarbeyi darbeciliği savunması tecavüzcüsüne aşıklıktır ki budurum bilimsel olarak paranoyak ve şizofrenik bir durumdur.
Tüm darbeciler ve darbeseverler acilen müşahede altınaalınmalıdırlar” dediği için prpgrama katılan Ö. F.EMİNAĞAOĞLU kendisine hakaret edildiğini düşünerek tazminatdavası açmıştı.

Programda BDP'li yetkililerkarakollarda kürtlere tecavüz edildiğini söylemesi karşısında“darbecilerin tecavüzcülerin 17bin faili meçhul faili malumlarınyargılanmasına neden hayır diyorsunuz” sorusunun cevabıverilememişti...

Tazminat davasının özellikleYarsavlı hakime düşmesi ve bu hakimin Başbakanın tazminatdavalarına reddeden, Dilipak'ı mahkum eden sözde hukukcu MehmetCengiz ÇİFTCİ olması dikkatlerden kaçmıyor.

“darbeciler şizofren veparanoyaktıra tazminat” davasının 24 Şubatta yapılan ilkduruşmasına katılmayan Adem ÇEVİK “özde hakim olan bu davayıkendi kendini ret ederek girmez” düşüncesiyle ilk celseyekatılmamıştı.

Yarın ki (3 Mayıs Saat.9.30)Ankara 15. Asliye Hukuk Mahkemesindeki (2010/414) İkinci duruşmayakatılarak hakimin istifasını isteyecek ve yarsavcı taraflı vebağımlı hakimi HSYK' ya görevini kötüye kullanmaktan şikayetciolacak.

Adalet Platformu Başkanı AdemÇEVİK yaptığı açıklamada: “Bilindiği gibi Hukuk UsulüMuhakemeleri Kanununun 30. maddesi gereği hukuki olmayan davaYargıtay'da bozulacaktır. Reddi-hakim talebi gerekmeksizin bilebile lades şeklinde sürecek davanın Yarsavın davasına YarsavlıHakim bakar mantıksızlığı ahlaki ve hukuki değildir” dedi.

Adem ÇEVİK mahkeme sonrasındaMilli Savunma Bakanlığı'na giderek Millete, Meclise, Hükümete,Köşke, hakaret eden ve siyaset yapan Çankırı Garnizon KomutanıAlbay Engin KABADAŞ'ın istifasını, azlini ve açığa alınmasınıisteyen dilekcesini verecek ve suç duyurusunda bulunacak.

ÇEVİK: “TSK'nın Balyozcularasahip çıktığı gibi “Dikkatli olmazsanız malum parti %67 alır”ses kaydının göstermelik sözde soruşturmalarla yani HeronKatliamı, Arınç Suikasti vb bu dosyanında üzerininkapatılacağını düşündüğümüzden ve Balyoza sahip çıkan ve27 Nisan Muhtırasını terbiyesizce hala www.tsk.tr'deyayımlatanların yasama-yürütme-yargı faaliyetlerini engelleyenemre itaatsiz-disiplinsizlerin azlini istifasını ve açığaalınmalarını isteyeceğiz.
Resmi Milli Savunma BakanıVecdi GÖNÜL'e görevini yapmadığı ve haddini bilmeyen hadsizlerehaddini bildirmediği için askeri elbise hediye edeceğiz. Başbakanda 27 Mayısa kadar gereğini yapmaz ve yaptırtmazsa aynı askerielbiseyi ERDOĞAN'Aa da göndereceğiz” dedi.

 

 

Adalet Platformu 3Eylül Basın Açıklaması

Saat:9.30 AnkaraAdliyesi 15. Asliye Hukuk

Saat:12.19 MilliSavunma Bakanlığı

www.AdaletPlatformu.net

Tel:05322467411Fax.02123264144

 


HSYK Başkanlığı'na
Yarsav Eski Başkanı Ömer Faruk EMİNAĞAOĞLU'nun tarafıma açtğı tazmiant davasına Ankara 15. Asliye Hukuk  Mahkemesi'nin Hakimi YARSAV'ın 1079 nolu üyesi Mehmet Cengiz CİFTÇİ'nin bakması hukuka ve ahlaka aykırıdr. Hukuk Usulü Muhakamesi Kanununun 30. maddesi gereğince Yargıtayda kesinlikle iptal edilecek taraflı ve bağımlı bir davaya bakması hukuka aykırıdır. reddi-hakim talebi olmadan özde hukukcu olan kendiliğinden davadan çekilmesi gerekirken çekilmeyip davada taraflı ve bağımlı karar vereceğinden bile bile ilk duruşmaya girerek hukuka gölge düşürmesi affedilemez bir şekilde görevi kötüye kullanmaktır. Yaptığı tarafgir davranışlarından dolayı YARSAVcı M. CENGİZ ÇİFTCİ'nin istifasını azlini ve açığa alınmasını istirham ediyorum. 02.05.2011 Adem ÇEVİK


-- 
www.AdaletPlatformu.net Adaletsizliğe ve Zulme DilsizŞeytanlık BelhumAdallıktır Tel05322467411 www.facebook.com/adaletplatformu www.twitter.com/adaletplatformu Fax.02123264144 h


1277 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret160870